Puchacz wyróżniony. Znalazł się w prestiżowym gronie

Puchacz wyróżniony. Znalazł się w prestiżowym gronie
screen
Tymoteusz Puchacz zaliczył udany występ przeciwko HSV. Tym samym reprezentant Polski zasłużył na nominację do XI kolejki wg kickera.
Kaiserslautern przegrało w 2. Bundeslidze z HSV. Zespół Tymoteusza Puchacza przegrał 1:2 po trafieniach Łukasza Poręby i Laszlo Benesa.
Dalsza część tekstu pod wideo
"Puszka" może jednak zaliczyć ten mecz do udanych, przynajmniej pod względem indywidualnym. Chociaż 25-latek nie zanotował żadnej asysty ani nie trafił do siatki, to jego występ spotkał się z dużym uznaniem.
kicker umieścił reprezentanta Polski w XI kolejki 2. Bundesligi. Kadrowiczowi Michała Probierza przyznano notę 2,0, czyli drugą najwyższą wśród wszystkich graczy. Lepiej wypadł jedynie Matheo Raab z oceną 1,5.
Puchacz był oczywiście jedynym przedstawicielem Kaiserslautern w zestawieniu kickera. Klub Polaka ma spore kłopoty, zajmuje dopiero 17. miejsce w tabeli i grozi mu spadek.
Lewy obrońca przebywa w zespole na zasadzie wypożyczenia z Unionu Berlin. Umowa obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Ogólny bilans Polaka to 29 meczów, gol i 10 asyst.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk08 Apr · 12:26
Źródło: kicker

Przeczytaj również