Pudło sezonu w meczu Bundesligi! Totalna kompromitacja Andre Silvy [WIDEO]

Mecz RB Lipsk - Borussia Moenchengladbach zakończył się wynikiem 4:1. Po ostatnim gwizdku najwięcej mówi się o koszmarnym pudle Andre Silvy.
"Byki" w 15. kolejce Bundesligi pewne sięgnęły po trzy punkty. Na własnym boisku pokonały Borussię Moenchengladbach 4:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Gvardiol, Silva, Nkunku oraz Henrichs. Goście odpowiedzieli tylko za sprawą Bensebainiego.
Po ostatnim gwizdku najwięcej mówi się o sytuacji z 52. minuty meczu. Wówczas przed wielką szansą na zdobycie gola stanął Andre Silva.
Portugalczyk dostał piłkę na 16. metrze i miał przed sobą pustą bramkę. Stało się tak, bo golkiper rywali opuścił posterunek kilka chwil wcześniej, gdy nieudanie próbował rozegrać piłkę blisko połowy boiska.
Wydawało się, że Silva musi trafić do siatki. 26-latek zawiódł jednak na całej linii. Jego uderzenie trafiło tylko w poprzeczkę.
- Prezent świąteczny od Andre Silvy dla przyjaciół z Gladbach - skomentował Michał Pol.
Daniel Makarewicz11 Dec 2021 · 18:52