Pudło sezonu w pierwszej kolejce Ekstraklasy?! Kompromitujący strzał gracza Wisły Płock [WIDEO]

Aktualnie trwa pierwsza kolejka Ekstraklasy. Niewykluczone, że już na początku rozgrywek obserwowaliśmy pudło sezonu w wykonaniu zawodnika Wisły Płock.
"Nafciarze" inaugurują sezon meczem z Lechią Gdańsk. Początkowo wszystko układało się po myśli podopiecznych Pavola Stano.
Wynik meczu jeszcze w pierwszej połowie otworzył Łukasz Sekulski. W drugiej części spotkania Wisła powinna podwyższyć rezultat.
W 66. minucie Davo oddał groźny strzał, z którym jednak zdołał poradzić sobie Dusan Kuciak. Bramkarz Lechii Gdańsk odbił piłkę wprost pod nogi Kristiana Vallo.
24-letni Słowak miał przed sobą pustą bramkę. Nie wykorzystał jednak okazji, oddając fatalne uderzenie.
Ostatecznie Wisła Płock wygrała 3:0. Podsumowanie meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Adam Kłos17 Jul 2022 · 16:33