Pudło sezonu w Premier League! Tottenham wykorzystał nieskuteczność rywali [WIDEO]

Tottenham zdobył komplet punktów w 32. kolejce Premier League. "Spurs" wygrali 3:1 z Nottingham Forest. W trakcie meczu podopieczni Nuno Espirito Santo mieli ogromne problemy z nastawieniem celowników.
Tottenham ruszył do ataku od pierwszego gwizdka. Już na początku meczu Yves Bissouma uderzył nad poprzeczką. Następnie Timo Werner został zablokowany.
W 16. minucie "Spurs" objęli prowadzenie. Werner urwał się na lewej stronie i wstrzelił piłkę w światło bramki. Murillo próbował interweniować, ale przypadkowo zdobył bramkę samobójczą.
Po utracie bramki Nottingham zaczęło grać z większą odwagą. W 19. minucie Guglielmo Vicario obronił strzał Calluma Hudsona-Odoia.
Do remisu doprowadził Chris Wood. Doświadczony napastnik wykorzystał podanie Anthony'ego Elangi i płaskim uderzeniem pokonał Vicario.
Wood powinien skompletować dublet, ale zmarnował wymarzoną okazję. Z najbliższej odległości trafił w słupek, próbując dobić uderzenie Ryana Yatesa.
Pod koniec pierwszej połowy Vicario zatrzymał jeszcze Elangę. Do przerwy utrzymał się wynik 1:1.
W 53. minucie Micky van de Ven zdobył piękną bramkę. Środkowy obrońca przyjął podanie od Heung-min Sona, po czym posłał piłkę prosto pod poprzeczkę.
Tottenham poszedł za ciosem. W 58. minucie Porro podłączył się do ataku i strzałem prawą nogą zaskoczył Matza Selsa.
Tottenham wygrał 3:1 i wskoczył na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Nottingham jest na 17. lokacie, mając tyle samo punktów, co Luton Town, które znajduje się w strefie spadkowej.
Adam Kłos07 Apr · 20:57