Rabiot odejdzie z PSG? Może trafić do Premier League

Adrien Rabiot jest zdecydowany opuścić Paris Saint-Germain podczas letniego okienka transferowego. Do walki o sprowadzenie środkowego pomocnika włączył się Tottenham Hotspur - donosi „France Football”.
23-latek znajduje się na radarze także kilku innych europejskich klubów. Wśród nich wymienia się m.in. SSC Napoli, Juventus Turyn czy też Arsenal Londyn.
Kontrakt Rabiota z klubem ze stolicy Francji obowiązuje do końca czerwca 2019 roku, ale zawodnik nie chce zostać na Parc des Princes. PSG jest otwarty na jego sprzedaż, ponieważ to jest ostatni niemal moment, kiedy może otrzymać za niego pieniądze.
Rabiot w sezonie 2017/18 wystąpił w 49 meczach PSG we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich pięć goli i zanotował siedem asyst.