Radamel Falcao z wymarzonym debiutem! "El Tigre" potrzebował 11 minut, by zdobyć gola

Z przyjściem Radamel Falcao do Rayo Vallecano wiązano wielkie nadzieje. 35-letni napastnik nie zawiódł. Dla nowego klubu zdobył gola już w pierwszym meczu.
Piłkarze Rayo Vallecano odnieśli dziś cenne zwycięstwo w 5. kolejce La Liga. Na własnym boisku pokonali pogrążone w kryzysie Getafe.
Mecz na Estadio de Vallecas zakończył się wynikiem 3:0. W 9. minucie z rzutu karnego trafił Trejo. Z kolei w drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Ciss.
Wynik spotkania ustalił Radamel Falcao. 35-latek pojawił się na boisku w 71. minucie i po niecałym kwadransie trafił do bramki rywali.
Napastnik urwał się obrońcy i stanął oko w oko z bramkarzem rywali. Kolumbijczyk nie dał mu żadnych szans, mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
To dla Falcao pierwszy gol w barwach Rayo Vallecano. Do klubu dołączył na początku września po tym, jak rozwiązał kontrakt z Galatasaray.
Daniel Makarewicz18 Sep 2021 · 16:03