Radomiak zaprezentował nowego trenera. Powrót do Ekstraklasy
Radomiak ma nowgo trenera. Klub ogłosił podpisanie kontraktu z Tomaszem Kaczmarkiem.
Za Radomiakiem burzliwy sezon. W jego trakcie drużynę prowadziło aż czterech szkoleniowców: Joao Henriques, Goncalo Feio, Kiko Ramirez i Bruno Baltazar. Ten ostatni doprowadził drużynę do dziesiątego miejsca w tabeli.
Portugalczyk nie dostał szansy na poprawienie tego wyniku w sezonie 2026/27. Wczoraj klub poinformował, że umowa Baltazara została rozwiązana za porozumieniem stron.
Radomiaka poprowadzi teraz Tomasz Kaczmarek. Jego kontrakt będzie obowiązywał do połowy 2029 roku.
Kaczmarek pracował w Ekstraklasie w Lechii Gdańsk. W ostatnich latach był związany z klubami z Holandii: najpierw trenował FC Den Bosch, a następnie był w sztabie szkoleniowym NAC Breda.
Radomiak zagra w pierwszym meczu nowego sezonu Ekstraklasy. 24 lipca o 18:00 zmierzy się na własnym stadionie z Wieczystą Kraków.