Radović: W tym sezonie chcemy obronić mistrzostwo Polski i to jest cel najważniejszy

Radović:  W tym sezonie chcemy obronić mistrzostwo Polski i to jest cel najważniejszy
asinfo
- Cieszę się, że znów jestem z drużyną i mogę wziąć udział w konferencji prasowej. Z moim zdrowiem jest coraz lepiej - czuję się dobrze i jestem do dyspozycji trenera. Wszystko zmierza w dobrym kierunku i być może wystąpię w najbliższym meczu - powiedział Miroslav Radović na konferencji prasowej przed meczem z Zagłębiem Lubin.
- Jarek Niezgoda to świetny piłkarz. W ostatnim czasie zyskał dużo pewności siebie i widać to na każdym kroku. Jest dla Legii bardzo ważnym zawodnikiem. Jeśli dalej będzie pracował tak jak dotychczas, to kwestią czasu będzie, kiedy zagra w reprezentacji Polski. Stać go na to, ma duży potencjał - przyznał cytowany przez oficjalną stronę Legii.
Dalsza część tekstu pod wideo
- 1-4-3-3? Podoba mi się ten pomysł trenera. Dla każdego zawodnika znajdzie się miejsce na boisku. Nie mamy żadnego problemu z grą w takim ustawieniu - mamy do tej formacji odpowiednich piłkarzy - podkreślił.
- Ten powrót jest dla mnie o wiele trudniejszy, niż ten, kiedy wracałem z Chin. Wielu we mnie nie wierzyło. Wspierali mnie najbliżsi i to mi bardzo pomogło. Moja kontuzja wymagała mnóstwo cierpliwości. Jestem już zdrowy i z meczu na mecz będę prezentować się coraz lepiej - zapewnił.
- Wiemy, że musimy uciekać w tabeli przed rywalami. Przewaga nie jest zbyt duża i nie pozwala nam czuć się komfortowo. Wymaga od nas pełnej koncentracji. Każdy mecz musimy zagrać najlepiej jak umiemy. W tym sezonie chcemy obronić mistrzostwo Polski i to jest cel najważniejszy - zakończył Radović.

Przeczytaj również