Raków Częstochowa ogłosił pierwszy zimowy transfer! Mistrzowie Polski mają następcę Vladana Kovacevicia

Raków Częstochowa ogłosił pierwszy zimowy transfer! Mistrzowie Polski mają następcę Vladana Kovacevicia
Jakub Ziemianin/Rakow.com
Raków Częstochowa w poniedziałkowy wieczór ogłosił pierwszy zimowy transfer w sezonie 2023/2024. Do mistrzów Polski dołączył nowy bramkarz, Muhamed Sahinović.
O tym, że młodzieżowy reprezentant Bośni i Hercegowiny znajduje się w kręgu zainteresowań "Medalików", jako pierwsi informowaliśmy już pod koniec sierpnia. Latem do transferu jednak nie doszło.
Dalsza część tekstu pod wideo
Kilka dni temu nasz dziennikarz, Tomasz Włodarczyk, podał, że Sahinović jest o krok od przejścia do Rakowa. Więcej na temat całej transakcji możecie przeczytać TUTAJ.
W poniedziałkowy wieczór, jeszcze przed otwarciem okienka transferowego, częstochowianie oficjalnie potwierdzili podpisanie umowy z Sahinoviciem. Bośniak dołączy do drużyny w styczniu.
Umowa piłkarza obowiązywać będzie do czerwca 2028 roku. 20-latek ma być pod Jasną Górą następcą Vladana Kovacevicia, który od dawna wzbudza duże zainteresowanie.
- Moje pierwsze odczucia są bardzo dobre. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Rozmawiałem już z Vladanem. Mówił mi o Rakowie wszystko, co najlepsze i że jest tutaj wszystko, czego potrzebuję. Poinstruował mnie też w wielu kwestiach - powiedział Sahinović w rozmowie z oficjalną stroną klubu.
Do tej pory Sahinović reprezentował barwy FK Sarajewo. W czternastu spotkaniach ligowych wpuścił czternaście bramek. Po drodze pięciokrotnie zachował czyste konto.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik11 Dec 2023 · 19:38
Źródło: Rakow.com

Przeczytaj również