Raków pokonał w sparingu MFK Karvina

Youtube
Raków Częstochowa pokonał na wyjeździe czeski zespół MFK Karvina 1:0 w drugim sparingu przed rundą wiosenną rozgrywek Nice 1. Ligi.
Zwycięskiego gola dla beniaminka zaplecza LOTTO Ekstraklasy strzelił dwadzieścia minut przed końcem Przemysław Oziębała, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najprzytomniej zachował się w polu karnym i z bliska skierował piłkę do siatki.
W kolejnym meczu sparingowym częstochowianie zmierzą się trzeciego lutego w Brzegu z Miedzią Legnica.
Raków po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce w tabeli Nice 1. Ligi. Podopieczni Marka Papszuna tracą tylko trzy punkty do prowadzącej Chojniczanki.
* * * * * *

MFK Karvina - RKS Raków 0:1 (0:0)

Bramka: Oziębała 70.
Raków I połowa: Zawodnik testowany 1 - Niewulis, Boateng, Rakhmanov, Figiel, Radwański, Tomalski, Mondek, Wójcik, Czerkas, Zachara.
Raków II połowa: Wichman - Boateng (81 Krzyżak), Niewulis, Rakhmanov, Mesjasz, Oziębała, Zawodnik testowany 2, Łabojko, Malinowski, Embalo, Sapała.