Real Madryt pewnie pokonał Deportivo Alaves

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Real Madryt rozbił u siebie Deportivo Alaves Vitoria 3:0 (1:0) w ostatnim niedzielnym 22. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Divsion.
Na Estadio Santiago Bernabeu prowadzenie gospodarzom zapewnił kwadrans przed przerwą Karim Benzema. Francuz skierował piłkę z bliska po siatki po precyzyjnym dograniu w polu karnym od Sergio Reguilona.
Dziesięć minut przed końcem podwyższył płaskim strzałem w długi róg Junior Vinicius. Brazylijczyk wykorzystał dokładne podanie rezerwowego Marco Asensio.
Sukces przypieczętował w doliczonym czasie gry Mariano Diaz. Dominikańczyk ustalił wynik efektownym uderzeniem głową po dośrodkowaniu Alvaro Odriozoli.
"Królewscy" po czwartym zwycięstwie z rzędu umocnili się na trzecim miejscu w tabeli. Podopieczni Abelardo doznali natomiast trzeciej porażki z rzędu i pozostali na siódmej lokacie w klasyfikacji.