Real Madryt straci kapitana! Przekazał swoją decyzję Perezowi

Real Madryt straci kapitana! Przekazał swoją decyzję Perezowi
Bagu Blanco / pressfocus
W Realu Madryt po sezonie dojdzie do istotnej zmiany. Swoje odejście z klubu zapowiedział jeden z najbardziej doświadczonych zawodników.
Real w środę wywalczył awans do półfinału Ligi Mistrzów. "Królewscy" mogą wygrać elitarne rozgrywki po raz szósty na przestrzeni dziesięciu sezonów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Swój udział w pięciu ostatnich triumfach miał Nacho Fernandez. Marca twierdzi, że obecny kapitan drużyny podjął decyzję o odejściu po zakończeniu sezonu. Chce spróbować swoich sił w innym miejscu.
34-latem miał poinformować o swoich planach szefów Realu z Florentino Perezem na czele. Swoje zamiary przedstawił też też Carlo Ancelottiemu.
Na razie nie wiadomo, gdzie przeniesie się doświadczony obrońca. Wiadomo, że nie chce grać w innym hiszpańskim klubie. Rok temu, gdy też plotkowano o jego odejściu, przymierzano go do Interu Mediolan.
Jeśli nie dojdzie do zwrotu, to Nacho zmieni klub na zasadzie wolnego transferu. Jego kontrakt wygaśnie wraz z końcem czerwca.
Nacho zadebiutował w Realu w 2011 roku. W sumie w jego barwach rozegrał 355 meczów. W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach pojawił się na boisku w 36 spotkaniach.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski19 Apr · 18:35
Źródło: marca.com

Przeczytaj również