Real Madryt. Toni Kroos: Stan boiska nie może być naszą wymówką

Toni Kroos krytycznie ocenia grę Realu w meczu z Osasuną Pampeluna. Zdaniem niemieckiego pomocnika "Królewscy" nie mogą się usprawiedliwiać kiepskim stanem boiska.
Real tylko zremisował w Pampelunie 0:0. Zdaniem Zinedine'a Zidane'a do meczu nie powinno dojść ze względu na bardzo trudne warunki atmosferyczne. Piłkarze musieli grać na zmrożonej, zaśnieżonej murawie.
Kroos nie chce tłumaczyć niepowodzenia Realu kiepską płytą boiska. Jego zdaniem "Królewscy" po prostu zagrali zbyt słabo, żeby zgarnąć komplet punktów.
- Stworzyliśmy sobie bardzo mało okazji do strzelenia goli. Z naszymi umiejętnościami musimy mieć ich więcej. I to nawet na tak trudnym boisku - podkreśla Kroos.
- Wiedzieliśmy, że Osasuna będzie się bronić. Stan boiska nie może być dla nas wymówką. Grały na nim obie drużyny. Nie możemy być zadowoleni z tego wyniku. Musimy walczyć o pierwsze miejsce, a remis w tym nie pomaga - dodał Niemiec.
Real jest na drugim miejscu w tabeli. Do Atletico traci jeden punkt, ale rozegrał od niego o trzy mecze więcej.