Real Madryt wybrał "twarz" swojego projektu. Ten zawodnik ma budować klub przez lata

Real Madryt wybrał "twarz" swojego projektu. Ten zawodnik ma budować klub przez lata
Legan P. Mace / Sipa / PressFocus
W Realu Madryt kilku zawodników może pochwalić się statusem "nietykalnego". MARCA podaje, że jednym z nich jest Vinicius Junior, którego traktuje się jak główną gwiazdę zespołu.
W trakcie letniego okienka transferowego Real Madryt może sprowadzić kilku ważnych zawodników. Najgłośniejszym z nich jest oczywiście Kylian Mbappe, który nie ma zamiaru przedłużyć swojej umowy z PSG.
Dalsza część tekstu pod wideo
Francuz uchodzi za jednego z najlepszych piłkarzy na całym świecie, regularnie znajduje się w czołówce głosowania Złotej Piłki. Jednocześnie wygląda na to, że w ekipie "Królewskich" będzie musiał uznać wyższość innego zawodnika.
MARCA poinformowała, że "twarzą" całego projektu ma być Vinicius Junior. Brazylijczyk nie ma najmniejszego zamiaru odchodzić z klubu, działacze również nie wyobrażają sobie takiego rozwiązania. Żadne oferty nie będą wysłuchane.
Skrzydłowy jest traktowany jako wiodąca postać dla marki, jaką jest Real Madryt. Sprawia to, że piłkarz czuje się doceniony w ekipie "Królewskich". Cieszy się wsparciem ze strony zarządu, sztabu szkoleniowego i reszty szatni.
Vinicius Junior ma przez następne lata stanowić o sile hiszpańskiego giganta. Obecny kontrakt, przedłużony w 2023 roku, obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku.
Do tej pory 23-latek wystąpił w 253 meczach Realu, strzelił 77 goli i zanotował 72 asysty. Portal Transfermarkt wycenia go na 150 milionów euro.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk08 Apr · 07:28
Źródło: MARCA

Przeczytaj również