Real Madryt. Zidane pytany o Kyliana Mbappe i Erlinga Haalanda: To, co zrobił na Camp Nou, mnie nie zaskoczyło
Kylian Mbappe oraz Erling Haaand w tym tygodniu pokazali się ze znakomitej strony w meczach Ligi Mistrzów. Trener Realu Madryt, Zinedine Zidane, nie szczędził pochwał pod adresem obu piłkarzy.
Zarówno Francuz, jak i Norweg od dawna są łączeni z drużyną "Królewskich". Niewykluczone, że któryś z nich najbliższego lata wyląduje w stolicy Hiszpanii
Zinedine Zidane na konferencji prasowej przed ligowym starciem z Realem Valladolid został zapytany o ostatnie świetne mecze obu zawodników w Lidze Mistrzów. Francuz krótko to skomentował.
- Oglądam wszystkie mecze i zawsze cieszę się, gdy widzę w nich dobre rzeczy. Pod tym względem jestem taki sam, jak wszyscy kibice piłki nożnej - powiedział Zidane.
- Nie będę wchodził w transferowe spekulacje. Znam dobrze Kyliana Mbappe i nie dziwi mnie to, co zrobił. Najważniejszy jest jednak dla mnie nasz jutrzejszy mecz - zaznaczył.
- Mbappe i Haaland są bardzo dobrzy, jak Leo Messi, Cristiano Ronaldo czy Neymar. Są młodymi zawodnikami i z pewnością należy do nich teraźniejszość oraz przyszłość - dodał.
- Najpierw chcemy uporządkować sprawy związane z odnowieniem kontraktów. Dopiero później będziemy rozmawiać o tym, kto może do nas przyjść - zakończył.