Real Madryt. Zinedine Zidane po meczu z Valencią: Chciałbym, żebyśmy tak grali do końca sezonu

Real Madryt rozbił Valencię aż 3:0. - Musimy patrzeć na siebie - mówi Zinedine Zidane o sytuacji w tabeli La Liga.
- Odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo. Wywalczyliśmy trzy punkty przeciwko bardzo dobremu przeciwnikowi, który świetnie grał w pierwszej połowie. My zagraliśmy dobrze przez całe spotkanie, a po przerwie dominowaliśmy na boisku. Chciałbym, abyśmy tak wyglądali w każdym z pozostałych meczów. Gratuluję moim piłkarzom, bo to oni grają i walczą na boisku, odnosząc dziś zasłużone zwycięstwo - powiedział Zidane.
- Cieszymy się, że Asensio wrócił do gry po ośmiu miesiącach przerwy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zdobył bramkę, zaraz po tym, jak pojawił się na boisku. Również gol Benzemy był świetny - ładna akcja zakończona strzałem z woleja i to lewą nogą, która u niego nie jest najlepsza - cieszył się z bramek francuski szkoleniowiec, który ocenił również sytuację w tabeli. Real traci w niej do liderującej Barcelony dwa punkty.
- Możemy patrzeć tylko na siebie. Wiemy, w jakiej jesteśmy sytuacji. Zamierzam obejrzeć piątkowy mecz Sevilli z Barceloną, ale nie po to, żeby zobaczyć, jak gra Barcelona. My musimy patrzeć na siebie i do ostatniego meczu sezonu wygrywać każde spotkanie. Pamiętam, że jak wygrywałem ligę jako trener, to zapewniliśmy sobie tytuł w ostatnim meczu w Maladze - zakończył Zidane.