Real nie rezygnuje z Daviesa. Tyle chce zapłacić Bayernowi

Real nie rezygnuje z Daviesa. Tyle chce zapłacić Bayernowi
Pawel Andrachiewicz / pressfocus
Real Madryt nie zrezygnował ze starania się o Alphonso Daviesa. "Królewscy" wierzą, że uda im się sprowadzić Kanadyjczyka w letnim oknie transferowym.
Kontrakt Daviesa z Bayernem obowiązuje tylko do końca czerwca przyszłego roku. Media od miesięcy informują o negocjacjach w sprawie jego przedłużenia. Strony nie mogą jednak dojść do porozumienia. Kanadyjczyk wciąż nie odpowiedział na ofertę podwyżki przedstawionej przez pracodawcę.
Dalsza część tekstu pod wideo
Dla Bayernu sprawa jest jasna. Jeśli Davies nie przedłuży kontraktu, to zostanie sprzedany jeszcze tego lata.
Na taki rozwój sytuacji liczy Real. Czas działa na korzyść "Królewskich". Relevo zauważa, że Davies z każdym dniem jest wart coraz mniej. Powodem jest nie tylko zbliżający się koniec umowy, ale też nieregularna forma piłkarza w kończącym się sezonie.
Zdaniem Relevo celem Realu jest pozyskanie Daviesa za 30-35 mln euro. Mistrzowie Hiszpanii mogą czekać, bo dzięki Ferlandowi Mendy'emu i Franowi Garcii mają dobrze zabezpieczony lewy bok obrony.
Na korzyść Realu mogą też działać dobre relacje z Realem. Oba kluby już wielokrotnie dokonywały między sobą transferów. Być może będzie tak również w przypadku Daviesa.
Kanadyjczyk jest już podobno po słowie z Realem. Strony miały dojść do ustnego porozumienia ws. ewentualnej współpracy.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski28 May · 21:44
Źródło: Relevo

Przeczytaj również