Real szykuje wielki transfer! To nowy priorytet na letnie okienko

Real szykuje wielki transfer! To nowy priorytet na letnie okienko
Legan P. Mace / Sipa / PressFocus
Real Madryt zmienia plany na letnie okienko transferowe. O piłkarzu, który stał się absolutnym priorytetem "Królewskich", piszą dziennikarze Relevo.
Do tej pory na Santiago Bernabeu myślano głównie o wzmocnieniu ofensywy. Laten do klubu trafić ma Kylian Mbappe, przesądzony jest też transfer Endricka.
Dalsza część tekstu pod wideo
Nawet gdy w trakcie sezonu więzadła krzyżowe zerwali David Alaba oraz Eder Militao, nie zdecydowano się na kupno nowego stopera. Wkrótce ma się to jednak zmienić.
Jak informuje Relevo, to właśnie pozyskanie nowego środkowego obrońcy stało się priorytetem na letnie okienko. Rekonwalescencja wspomnianego Alaby wciąż trwa.
Na dodatek przesądzone jest pożegnanie z Nacho. Kontrakt doświadczonego Hiszpana, który wygasa w czerwcu tego roku, z pewnością nie zostanie przedłużony.
Na szczycie listy życzeń "Królewskich" znajduje się Leny Yoro. Nastolatek rozgrywa znakomity sezon w barwach Lille i zrobił duże wrażenie na skautach klubu.
W bieżącej kampanii Francuz rozegrał 41 oficjalnych spotkań. W tym czasie trzykrotnie trafił do siatki. Niemiecki Transfermarkt wycenia go na 40 milionów euro.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik26 Apr · 11:22
Źródło: Relevo

Przeczytaj również