Rekordowy transfer Manchesteru City! Testy medyczne w USA

Rekordowy transfer Manchesteru City! Testy medyczne w USA
News Images / pressfocus
Elliot Anderson zostanie najdroższym nabytkiem w historii Manchesteru City. Piłkarz już dziś ma przejść testy medyczne w USA, o czym informuje Fabrizio Romano.
Do tej pory "The Citizens" najwięcej zapłacili za Jacka Grealisha. Anglik kosztował swego czasu 100 milionów funtów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Teraz jeszcze większe pieniądze wicemistrzowie Anglii wyłożą za Elliota Andersona. W czwartek doszli do porozumienia z Nottingham Forest.
Transakcja jest już na ostatniej prostej. Jak donosi Fabrizio Romano, City zapłaci za pomocnika 116 milionów funtów.
To podstawowa kwota transferu. Co ciekawe, w transakcji nie zawarto żadnych opcjonalnych bonusów. Forest na pewno dostanie pełną kwotę.
Manchester City nie zamierza czekać z dopięciem transakcji do zakończenia mundialu. Jeszcze dziś w Nowym Jorku odbędą się testy medyczne Andersona.
23-latek w sezonie 2025/2026 rozegrał 50 oficjalnych spotkań w Nottingham. Zdobył cztery bramki i zaliczył pięć asyst. Transfermarkt wycenia go na 75 milionów euro.
Maciej - Pietrasik
Maciej PietrasikDzisiaj · 09:57
Źródło: Fabrizio Romano

Dyskusja

Przeczytaj również