Remis Vfl Wolfsburg z Mainz

1. FSV Mainz 05 zremisował u siebie z VfL Wolfsburg 1:1 (1:1) w jedynym piątkowym spotkaniu 24. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Opel Arena prowadzenie przyjezdnym zapewnił już po sześciu minutach gry uderzeniem z pola karnego Josip Brekalo. Chorwatowi dokładnie zagrywał Brazylijczyk William.
Wyrównał minutę przed przerwą Yoshinori Muto. Japończyk wykorzystał dośrodkowanie w pole karne Gerrita Holtmanna i strzałem w długi róg nie dał szans golkiperowi rywali.
"Wilki" po trzynastym remisie w sezonie umocniły się nieznacznie na czternastym miejscu w tabeli. Zespół z Moguncji natomiast podzielił się punktami z rywalami po raz szósty w bieżących rozgrywkach i przesunął się na piętnastą lokatę w klasyfikacji. Obie drużyny nadal dzieli tylko punkt.