Reprezentacja osłabiona. Kluczowy kadrowicz nie przyjedzie na zgrupowanie [NASZ NEWS]
Jan Urban we wtorek ogłosi kadrę na najbliżej mecze reprezentacji Polski. Według informacji Meczyki.pl ma w niej zabraknąć Matty'ego Casha.
Biało-czerwoni zakończą sezon towarzyskimi meczami z Ukrainą (31.05, Wrocław) i Nigerią (03.06, Warszawa). Kadrowicze zbiorą się w czwartek.
Na zgrupowaniu nie pojawią się wszyscy najważniejsi piłkarze kadry. Ma je opuścić Matty Cash. Według naszych informacji powodem jest kontuzja.
28-latek zakończył sezon w niedzielę. Zagrał w drugiej połowie meczu Aston Villi z Manchesterem City. W sumie w barwach klubu z Birmingham w minionych rozgrywkach zaliczył 49 meczów, w których strzelił trzy gole i zaliczył pięć asyst.
Cash najważniejszy klubowy mecz w karierze rozegrał w ostatnią środę. Aston Villa wygrała w finale Ligi Europy z Freiburgiem 3:0. Dla reprezentanta Polski to pierwsze trofeum w karierze.
Piłkarz Aston Villi był pewniakiem za kadencji Jana Urbana. W jej trakcie opuścił tylko dwa spotkania - z Nową Zelandią i Maltą. Jego bilans w kadrze to 25 meczów i cztery gole.