Reprezentacja Polski do lat 19 zremisowała z Niemcami w meczu towarzyskim

asinfo
Reprezentacja Polski do lat 19 zremisowała w meczu towarzyskim z Niemcami 1:1 (1:0).
Mecz rozpoczął się po myśli podopiecznych Jacka Magiery. Już w 7. minucie gola dla naszej kadry strzelił Filip Szymczak. Zawodnik Lecha Poznań pewnie wykorzystał rzut karny.
Niemcy rzucili się do odrabiania strat, ale do przerwy wynik uległ zmianie. Za to po powrocie z szatni padła bramka na 1:1. W 52. minucie na listę strzelców wpisał się Aydin, który potężnie uderzył z dystansu.
Od tego momentu przewaga naszych zachodnich sąsiadów nie ulegała wątpliwości. To oni prowadzili grę, tworzyli kolejne sytuacje, nie dając Polakom dojść do głosu. W całym meczu "Biało-Czerwoni" oddali tylko jeden celny strzał.
Niemcy mimo wielu dogodnych okazji nie zdołali zdobyć bramki na wagę zwycięstwa. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.
Polska – Niemcy 1:1 (1:0)
Filip Szymczak 7 (karny) – Mehmet-Can Aydin 52
Polska: Kacper Bieszczad – Łukasz Bejger, Patryk Peda (Ariel Mosór 85′), Jakub Niewiadomski – Jakub Iskra, Michał Rakoczy (Aleksander Buksa 82′), Jan Biegański, Filip Marchwiński, Kacper Kozłowski (Adam Ratajczyk 82′), Daniel Szelągowski – Filip Marchwiński, Filip Szymczak (Hubert Turski 56′).
Niemcy: Noah Atubolu – Tim Lemperle (Ansgar Knauff 32′, Enrique Pereira da Silva 61′), Christalino Atemona (Jannis Lang 46′), Márton Dárdai (Marcel Beifus 46′), Tan-Kenneth Schmidt (Mehmet-Can Aydin 46′), Kerim Çalhanoğlu (Marvin Obuz 46′) – Jan Thielmann (Merlin Röhl 46′, Abdenego Nankishi 70′), Eric Martel (Tim Civeja 46′), Jonas Dirkner (Christopher Scott 46′), Paul Nebel (Marco John 46′) – Emilio Kehrer (Luis Hartwig 46′, Dennis Borkowski 71′).
Daniel Makarewicz03 Sep 2020 · 16:32