Reprezentant Kosowa trafił do PKO Ekstraklasy. Podpisał kontrakt z beniaminkiem
David Domgjoni został w środowy poranek zaprezentowany jako nowy piłkarz Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Reprezentant Kosowa podpisał półtoraroczny kontrakt z beniaminkiem PKO Ekstraklasy.
"Słoniki" przed startem rundy wiosennej znajdują się w bardzo trudnej sytuacji. Drużyna zajmuje bowiem ostatnie miejsce w ligowej tabeli i do bezpiecznej lokaty traci sześć punktów.
W utrzymaniu Termalice mają pomóc między innymi transfery. W środę zakontraktowano nowego środkowego obrońcę - Davida Domgjoniego. To 24-letni reprezentant Kosowa.
Przez większość kariery stoper występował w klubach z Albanii. Latem zeszłego roku trafił natomiast do szwajcarskiego FC Luzern. Tam rozegrał dziewięć oficjalnych spotkań.
Dość szybko zdecydował się na kolejną zmianę otoczenia i jego wybór padł na Polskę. Z Termalicą stoper związał się kontraktem, który ma obowiązywać do czerwca 2023 roku.