Reprezentant Polski na celowniku Celticu. Konkretna kwota

Reprezentant Polski na celowniku Celticu. Konkretna kwota
Mateusz Sobczak / pressfocus
Celtic jest zainteresowany sprowadzeniem reprezentanta Polski. Według portalu Football Scotland na celowniku klubu znalazł się Jakub Kałuziński.
Celtic zamierza wzmocnić siłę drugiej linii przed startem nowego sezonu. Jednym z kandydatów do przenosin do Szkocji jest Jakub Kałuziński. Pomocnik to zawodnik Antalyasporu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Według najnowszych wieści reprezentant Polski mógłby kosztować około 3,5 miliona funtów. Ostatnie rozmowy w sprawie transferu zostały jednak podjęte ponad tydzień temu.
Klub z Glasgow wciąż nie jest pewny, czy uda się wykupić Paulo Bernardo z Benfiki. To właśnie Portugalczyk jest głównym celem dla Celticu, zaś Kałuzińskiego należy postrzegać jako konkretną alternatywę.
W minionych rozgrywkach Bernardo pełnił ważną rolę w drużynie Brendana Rodgersa. 22-latek wystąpił w 33 meczach, strzelił cztery gole i zanotował trzy asysty. Portal Transfermarkt wycenia go na 3 miliony funtów.
Kałuziński zaś wyrósł na kluczowego gracza Antalyasporu. W 35 meczach zanotował dwie asysty. Umowa jednokrotnego reprezentanta Polski obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk10 Jul · 15:20
Źródło: Football Scotland

Przeczytaj również