Reprezentant Polski znów błysnął! Ośmieszył rywali i trafił do siatki [WIDEO]

Screen z X
Jakub Piotrowski znakomicie spisuje się w tym sezonie w barwach bułgarskiego Łudogorca. W poniedziałek reprezentant Polski po raz kolejny trafił do siatki w spotkaniu ligowym.
Były zawodnik Pogoni Szczecin znakomicie odnalazł się w ekipie mistrza Bułgarii. Wszystko wskazuje na to, że wydatnie przyczyni się do kolejnego tytułu dla Łudogorca.
Piłkarze tej drużyny w krajowych rozgrywkach kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W poniedziałkowy wieczór mierzyli się z Ardą Kyrdżali.
Piotrowski nie tylko wyszedł w podstawowym składzie, ale po raz kolejny w tym sezonie założył opaskę kapitana. Na boisku przebywał przez 90 minut.
W 42. minucie reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców. Po wrzucie z autu piłka trafiła właśnie do niego, a pomocnik mimo ostrego kąta umieścił futbolówkę w siatce.
Ogółem Łudogorec wygrał całe spotkanie 2:0. Jeszcze przed bramką Piotrowskiego na listę strzelców wpisał się Szwajcar Kwadwo Duah.
Reprezentant Polski w tym sezonie rozegrał 44 spotkania w bułgarskiej drużynie. W tym czasie zdobył 17 bramek i zaliczył pięć asyst.
Maciej Pietrasik15 Apr · 22:33