"Reprezentantom się nie chce? To farmazon". Kadrowicz stanczowo reaguje na krytykę biało-czerwonych

"Reprezentantom się nie chce? To farmazon". Kadrowicz stanczowo reaguje na krytykę biało-czerwonych
Piotr Matusewicz / PressFocus
Paweł Bochniewicz nie zgadza się z częścią krytyki spadającej na reprezentację Polski. Stoper w rozmowie z "Weszło.com" podkreślił, że zawodnikom na pewno nie można odmówić zaangażowania.
Paweł Bochniewicz wrócił do reprezentacji Polski przy okazji listopadowego zgrupowania. Stoper Heerenveen wystąpił w meczu z Czechami, ale musiał zejść w 57. minucie z powodu kontuzji.
Dalsza część tekstu pod wideo
Ostatecznie biało-czerwoni zremisowali tamto spotkanie 1:1 (1:0) i pożegnali się z szansami na bezpośredni awans na EURO 2024. Niemniej obrońca znalazł kilka aspektów w grze, które mu się podobały.
- Mecz z Czechami był ciężki. Wiem, że jest oceniany negatywnie, ale myślę, że to, jak weszliśmy w mecz, pokazało, że chcemy wygrać. Wyszliśmy bardzo wysoko, graliśmy piłką. Brakowało jakości z przodu, ostatniego podania i wykończenia, ale nie było najgorzej - stwierdził.
- Są mankamenty, rzeczy, które trzeba nadrobić, ale w meczu z Czechami nie zawiodła mentalność. (...) Nie ma zawodnika, który tu odpuszcza. Najbardziej denerwują mnie piłkarze na emeryturze, którzy kwestionują, że temu czy tamtemu reprezentantowi się nie chce. To farmazon. Każdy marzył o tej drużynie i nawet w tych wstydliwych meczach chce się grać - dodał.
Bochniewicz z Łotwą na pewno nie wystąpi, gdyż wspomniany uraz wykluczył go z reszty zgrupowania. Do tej pory 27-latek zaliczył dwa spotkania z orzełkiem na piersi.
W lidze holenderskiej gra od 2020 roku. W barwach Heerenveen może pochwalić się 84 meczami. Jest również jednym z kapitanów zespołu.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk21 Nov 2023 · 14:52
Źródło: Weszło.com

Przeczytaj również