Rewelacja mundialu chce grać dla FC Barcelony. Brat piłkarza nie pozostawił wątpliwości. "To jego pragnienie"

Rewelacja mundialu chce grać dla FC Barcelony. Brat piłkarza nie pozostawił wątpliwości. "To jego pragnienie"
ANP/SIPA USA/PressFocus
FC Barcelona szuka nowego pomocnika, który zastąpiłby w drużynie Sergio Busquetsa. Jeden z piłkarzy, którzy znajdują się na liście "Blaugrany", bardzo chciałby przenieść się do Hiszpanii. Z ust jego brata padła jasna deklaracja.
"Blaugrana" latem z pewnością sprowadzi nowego zawodnika do środka pola. Xavi marzy podobno o tym, aby do drużyny trafił Martin Zubimendi albo Joshua Kimmich. Te transakcje będą jednak trudne do zrealizowania.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wydaje się, że w zasięgu "Barcy" są za to Ilkay Guendogan czy Sofyan Amrabat. Ten ostatni chciał przenieść się do stolicy Katalonii już zimą. Fiorentina nie zgodziła się jednak na wypożyczenie z opcją wykupu.
Teraz jeden z kluczowych piłkarzy "Violi" prawdopodobnie zmieni otoczenie. Pomocnika łączono nie tylko z "Blaugraną", ale też między innymi z przenosinami do Premier League.
Okazuje się jednak, że Marokańczyk nadal chce występować przede wszystkim na Półwyspie Iberyjskim. Żadnych wątpliwości w tej sprawie nie pozostawił jego brat, Nordin, który rozmawiał z "ESPN".
- Czy Sofyan trafi do West Hamu? Nie, on chce grać w topowym klubie. Jego marzeniem są występy w lidze hiszpańskiej - podkreślił Nordin Amrabat, ujawniając plany pomocnika.
- Jest wysoko na liście FC Barcelony. Wiadomo jednak, jaka jest finansowa sytuacja tego klubu. Sofyanem zainteresowanych jest jednak więcej zespołów - przyznał.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik08 Jun 2023 · 16:48
Źródło: ESPN

Przeczytaj również