Rewolucja w Atletico. Tylko jedna nietykalna gwiazda

Rewolucja w Atletico. Tylko jedna nietykalna gwiazda
Cordon Press / pressfocus
W Atletico Madryt szykuje się ogromna rewolucja. Matteo Moretto z portalu Relevo przekazał, że klub planuje gruntownie przebudować linię ataku.
"Rojiblancos" zakończą bieżący sezon bez zdobyczy do gabloty. Już kilka tygodni temu podopieczni Diego Simeone odpadli z Superpucharu Hiszpanii i Copa del Rey.
Dalsza część tekstu pod wideo
Sytuacja "Atleti" w rozgrywkach ligowych również nie napawa optymizmem. Madrytczycy zajmują czwarte miejsce w tabeli. Patrząc realnie, ich celem może być jedynie wyprzedzenie trzeciej Girony, do której tracą cztery punkty.
We wtorek zespół "Cholo" pożegnał się też z Ligą Mistrzów. W pierwszym meczu z Borussią Dortmund Hiszpanie wygrali 2:1, ale w rewanżu polegli 2:4. Wynik ten pokazał włodarzom, że drużyna potrzebuje przebudowy.
Matteo Moretto poinformował, że Antoine Griezmann jest jedynym nietykalnym zawodnikiem w linii ataku. Atletico pod żadnym pozorem nie rozważa rozstania się z Francuzem.
Dziennikarz Relevo dodał, że latem z klubu mogą za to odejść Alvaro Morata, Memphis Depay i Angel Correa. Klub wysłucha ofert za wszystkich trzech napastników.

Przeczytaj również