Rewolwery wystrzeliły! Dwa gole Krzysztofa Piątka w lidze tureckiej [WIDEO]

Krzysztof Piątek poprawił swój dorobek w lidze tureckiej. Polak strzelił dwa gole dla Basaksehiru w meczu z Sivassporem.
Piątek w ostatnich tygodniach odbudował się po nieudanym starcie sezonu. W pięciu ligowych meczach, w których wystąpił od początku listopada, strzelił cztery gole i zaliczył asystę.
W szóstym, wtorkowym spotkaniu z Sivassporem, jeszcze poprawił swój dorobek. Polak okazał się pewnym egzekutorem rzutów karnych. Strzelił z nich dwa gole.
Piątek pierwszą jedenastkę wykorzystał w końcówce pierwszej połowy. Bramkarz Sivassporu był bez szans. Piątek go zmylił i doprowadził do remisu 1:1.
Drugi rzut karny Piątek wykorzystał już w drugiej połowie. Do siatki trafił w 51. minucie. Celny strzał dał jego drużynie prowadzenie 2:1.
Reprezentant Polski pozostał na boisku do końca spotkania. Jego drużyna ostatecznie wygrała 3:1.
Marcin Karbowski19 Dec 2023 · 16:22