Robert Lewandowski znów trafił! Polak pnie się w klasyfikacji strzelców wszech czasów Bundesligi [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Bayern Monachium przegrał z Hoffenheim 1:2 (0:0). Gola dla Bawarczyków strzelił Robert Lewandowski.
W pierwszej połowie gospodarze nie zachwycili. Skończyła się ona bezbramkowym remisem.
Zaledwie 9 minut po wznowieniu gry Manuel Neuer musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Corentin Tolisso stracił piłkę na swojej połowie, a goście skutecznie wykorzystali kontrę.
Bayern rzucił się do odrabiania strat. To udało się w 73. minucie, gry dośrodkowanie Thomasa Müllera na gola zamienił Robert Lewandowski.
To 11. trafienie Polaka w 7. meczu obecnego sezonu Bundesligi.
Tym samym Robert Lewandowski został czwartym najlepszym strzelcem w historii Bundesligi.
Kilka minut później Bayern stracił drugą bramkę. Kolejnego gola w tym meczu strzelił Sargis Adamyan.