Robert Lewandowski spotkał się z Fernando Santosem. Selekcjoner z wizytą w Barcelonie [NASZ NEWS]

Robert Lewandowski spotkał się z Fernando Santosem. Selekcjoner z wizytą w Barcelonie [NASZ NEWS]
Adam Starszynski / PressFocus
Przed reprezentacją Polski trzecie zgrupowanie pod wodzą Fernando Santosa. Portugalczyk jest ostatnio bardzo aktywny. We wtorek spotkał się z kapitanem kadry, Robertem Lewandowskim.
Biało-czerwonych na początku września czekają spotkania z Wyspami Owczymi oraz Albanią. Nasza kadra nie może pozwolić sobie na kolejne wpadki w eliminacjach do mistrzostw Europy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Podopieczni Fernando Santosa w czerwcu mocno skomplikowali swoją sytuację w tabeli po sensacyjnej porażce z Mołdawią. W Kiszyniowie nasza kadra prowadziła 2:0, ale przegrała 2:3.
Po tym meczu na biało-czerwonych posypały się gromy. Nie może więc dziwić, że selekcjoner jeszcze przed wrześniowym zgrupowaniem postanowił porozmawiać z najważniejszymi zawodnikami kadry.
We wtorek złożył wizytę Robertowi Lewandowskiemu. W Barcelonie był razem ze swoim asystentem, Grzegorzem Mielcarskim, który towarzyszył Santosowi.
Panowie spotkali się w restauracji i omawiali najbliższe zgrupowanie kadry. To standardowa praktyka przed ważnymi meczami reprezentacyjnymi.
Lewandowski nie jest jedynym z liderów kadry, któremu Santos w ostatnim czasie złożył wizytę. Wcześniej selekcjoner spotkał się także z Piotrem Zielińskim.

Przeczytaj również