Rollercoaster w meczu Bayernu z Herthą! Cztery bramki Lewandowskiego, asysta Piątka [WIDEO]

screen z TV Eleven Sports 1
Bayern Monachium pokonał Herthę Berlin 4:3 (1:0) w niezwykle emocjonującym meczu 3. kolejki Bundesligi. Cztery gole "Die Roten" strzelił Robert Lewandowski, a asystę przy bramce gości na 2:2 zaliczył Krzysztof Piątek.
Bawarczycy chcieli się zrehabilitować po wysokiej porażce z Hoffenheim i z energią przystąpili do starcia w Monachium. To zapewniło im prowadzenie 2:0.
Obie bramki strzelił Robert Lewandowski. Polak zapewnił Bayernowi prowadzenie w pierwszej połowie, a po powrocie z przerwy i po ograniu obrońcy podwyższył je.
Gdy wydawało się, że gracze "Die Roten" spokojnie dokończą to spotkanie, piłkarze Herthy doszli do głosu. Najpierw kontaktową bramkę zdobył Jhon Córdoba.

Następnie Matheus Cunha i wprowadzony na boisko Krzysztof Piątek wymienili podania, po których Cunha znalazł się przed Manuelem Neuerem i wyrównał stan rywalizacji.
Lewandowski nie dał za wygraną i w 85. minucie znów wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Tym samym skompletował hat-tricka.
Następnie wydawało się, że oba kluby podzielą się punktami, ponieważ wejście smoka zaliczył Jessic Ngankam, który strzelił gola tuż po pojawieniu się na murawie. Jednakże w doliczonym czasie gry rzut karny wywalczył Lewandowski, a Polak zamienił jedenastkę na zwycięską bramkę.