Romano o przyszłości Lewandowskiego. "Oferta leży na stole"

Robert Lewandowski ciągle nie ogłosił, jaki będzie jego następny klub. Na kanale Meczyki swoje spojrzenie na sytuację Polaka przedstawił Fabrizio Romano.
Lewandowski po czterech sezonach zdecydował się na odejście z Barcelony. Formalnie jego kontrakt przestanie obowiązywać wraz z końcem czerwca.
O kapitana reprezentacji Polski mocno zabiega Chicago Fire. Piłkarz był nawet w Stanach Zjednoczonych na krótkim rekonesansie, ale jeszcze nie podpisał kontraktu.
- Myślę, że przejście do Chicago to wciąż najbardziej prawdopodobna opcja. Oferta leży na stole - na dwa lub trzy lata, jak woli - wyjaśnił Romano.
- Teraz wszystko zależy od Roberta. Możemy tylko czekać. Jest wolnym strzelcem który może zdecydować, co zechce. To może nastąpić w każdej chwili - dodał.
Chicago Fire to obecnie trzecia siła Konferencji Wschodniej MLS. W jego składzie nie ma piłkarza formatu Lewandowskiego.
- Jestem pewien, że Chicago na niego czeka. Chicago chciało Neymara, chciało De Bruyne… Zawsze pragnęli supergwiazdy. Teraz mają szansę pozyskać Lewandowskiego, więc jestem pewien, że będą czekać. Wkrótce, pewnie w ciągu najbliższych dni, poznamy odpowiedź - podsumował Romano.
Oglądaj wywiad z Fabrizio Romano na kanale Meczyki:
