Ronaldo zamachnął się pięścią na sędziego! Furia Portugalczyka [WIDEO]

Al-Nasrr przegrało z Al-Hilal 1:2 i nie zagra w finale Superpucharu Arabii Saudyjskiej. Wydarzeniem spotkania była czerwona kartka dla Cristiano Ronaldo.
Drużyna Portugalczyka ma już tylko teoretyczne szanse na zdobycie mistrzostwa kraju. Na siedem kolejek przed końcem traci do prowadzącego Al-Hilal dwanaście punktów.
Spotkanie obu drużyn w półfinale Superpucharu Arabii Saudyjskiej miało dla Ronaldo i spółki prestiżowy wymiar. Kolejny raz lepsi byli jednak gracze Al-Hilal, dla których gole w drugiej połowie strzelili Salem Al-Dawsari i Malcom. Al-Nassr odpowiedziało tylko trafieniem Sadio Mane z końcówki doliczonego czasu.
Na boisku nie było już wtedy Ronaldo, który nie wytrzymał napięcia w 85. minucie. Portugalczyk przy linii bocznej powalił na murawę jednego z rywali. Jego zachowanie wywołało krótką przepychankę między piłkarzami obu drużyn.
Gdy sytuacja nieco się uspokoiła, Ronaldo otrzymał czerwoną kartkę. Nie mógł pogodzić się z decyzją sędziego. W pierwotnym odruchu uniósł jego kierunku rękę z zaciśniętą pięścią. Opanował się tyle, by nie uderzyć arbitra, ale później długo z nim dyskutował i ironicznymi gestami komentował decyzję.
Ronaldo w tym sezonie klubowym będzie miał jeszcze jedną szansę na zdobycie trofeum. Jego drużyna zagra w półfinale Pucharu Króla Arabii Saudyjskiej.
Al-Hilal - Al-Nassr 2:1