Ronaldo zniszczył drużynę Krychowiaka. Trzy gole i dwie asysty w pierwszej połowie! [WIDEO]

Cristiano Ronaldo zdemolował Abhę Club. Portugalczyk w pierwszej połowie strzelił temu zespołowi trzy gole i zaliczył dwie asysty przy trafieniach kolegów z drużyny! Ostatecznie jego drużyna wygrała 8:0.
Al-Nassr było zdecydowanym faworytem meczu z drużyną Grzegorza Krychowiaka, który wybiegł na boisko w podstawowym składzie. Potwierdził to już przebieg pierwszej połowy.
Jej bohaterem był Ronaldo, który pierwszy raz trafił do bramki już w 11. minucie. Portugalczyk popisał się celnym strzałem z rzutu wolnego, który wykonywał tuż sprzed linii pola karnego. Kopniętej przez niego piłki nie zatrzymał ani mur, ani leżący za nim piłkarz Abhy, ani jej bramkarz Ciprian Tatarusanu.
Niespełna dziesięć minut później Ronaldo strzelił drugiego gola z rzutu wolnego. Tym razem dystans od bramki był większy. Portugalczyk zdecydował się na strzał nad murem. Uderzył tak, że Tatarusanu tylko odprowadził piłkę do siatki.
Nie było to ostatnie słowo Ronaldo w pierwszej połowie. W 33. minucie zaliczył asystę przy golu Sadio Mane. Sam jeszcze raz przed przerwą wpisał się na listę strzelców. W 42. minucie przelobował bramkarza rywali.
Al-Nassr przed przerwą zdobyło jeszcze piątą bramkę. Do siatki tym razem trafił nie Ronaldo, lecz Abdulmajeed Al-Sulaiheem. Portugalczyk miał asystę także przy jego golu.
Po przerwie Ronaldo nie powiększył swojego dorobku. Nie wyszedł na drugą połowę. Bez niego Al-Nassr strzeliło jeszcze trzy gole. Raz trafił Abdulrahman Ghareeb, a dwie bramki zdobył Abdulaziz Saud Al Aliwa.
Marcin Karbowski02 Apr · 21:52