Rosjanie zdemolowali rywali w meczu towarzyskim! Wygrali aż 8:0 [WIDEO]

Screen z X
Reprezentacja Rosji wciąż jest wykluczona z oficjalnych rozgrywek FIFA oraz UEFA, ale może rozgrywać mecze towarzyskie. W poniedziałek wygrała aż 8:0 z reprezentacją Kuby.
W ostatnich miesiącach "Sborna" radziła sobie przeciętnie. Potrafiła co prawda pokonać finalistę ostatniego mundialu, Kamerun, ale przegrywała z młodzieżową reprezentacją Egiptu czy też remisowała z Kenią.
W listopadzie Rosjanie zmierzyli się z Kubą. Drużyna ze strefy CONCACAF kompletnie nie potrafiła przeciwstawić się zdecydowanie bardziej doświadczonym rywalom.
W efekcie "Sborna" w pełni dominowała na murawie. Na prowadzenie ta drużyna wyszła w 22. minucie. Wówczas wynik spotkania otworzył Iwan Obljakow.
Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat 3:0. Kolejne ciosy zadali Aleksandr Gołowin oraz Anton Miranczuk, którzy po przerwie nie wrócili już na boisko.
Nie przeszkadzało to jednak Rosjanom w zadawaniu kolejnych ciosów. W drugiej części spotkania "Sborna" trafiała do siatki jeszcze pięciokrotnie.
Na listę strzelców wpisywali się kolejno Siljanow, Sobolew, Prucew, Krywcow i Mostowoj. W efekcie Rosjanie pokonali Kubę aż 8:0, odnosząc jedno z najwyższych zwycięstw w historii.
Maciej Pietrasik20 Nov 2023 · 20:42