Szalona końcówka w meczu uczestnika MŚ! Rozbrajająca cieszynka po golu w 98. minucie [WIDEO]

Screen/Twitter
Spotkanie Arabii Saudyjskiej z Omanem (2:1) w Pucharze Azji zagwarantowało mnóstwo emocji. Strzelec bramki na wagę triumfu zaprezentował nietypową cieszynkę.
Od zwycięstwa rozpoczęła się przygoda Arabii Saudyjskiej w Pucharze Azji. Stawiany w roli faworyta zespół pokonał Oman (2:1), dzięki czemu wskoczył na drugie miejsce w tabeli grupy F.
Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się jednak Oman. W 14. minucie rzut karny na bramkę zamienił Salaah Al Yahyaei. Trafienie pomocnika nie wystarczyło do zwycięstwa.
W 78. minucie meczu do remisu (1:1) doprowadził Abdulrahman Ghareeb. W doliczonym czasie gry bohaterem Arabii Saudyjskiej został zaś Ali Al Bulayhi.
Defensor Al-Hilal wpisał się na listę strzelców po rzucie rożnym. Gol 34-latka początkowo nie został jednak uznany przez arbitra. Jego asystent dopatrzył się ofsajdu.
Reakcja sędziego wywołała euforię w ekipie Omanu. Ta nie trwała jednak długo. Za sprawą interwencji VAR-u arbiter finalnie uznał trafienie dla Saudyjczyków.
Hitem mediów społecznościowych staje się natomiast cieszynka strzelca gola na wagę triumfu. Jego autor wyjął balon, po czym zaczął go dmuchać.