"Sabotażysta". Mocne słowa po El Clasico. Eksperci ocenili Real i Barcelonę

Bagu Blanco / pressfocus
FC Barcelona w niedzielnym El Clasico przegrała 2:3 z Realem Madryt. Michał Pol z Kanału Sportowego mocno skrytykował Joao Cancelo. Oberwało się także Robertowi Lewandowskiemu.
Ogromne kontrowersje wzbudziła sytuacja z 28. minuty, gdy Łunin interweniował w okolicach linii bramkowej (więcej TUTAJ). Eksperci nie kryli oburzenia tym, że w La Liga nie ma dostępu do technologii goal line.
Dobrego spotkania na Santiago Bernabeu nie zanotował niestety Robert Lewandowski. Polski napastnik został zdjęty z boiska już w 64. minucie, gdy zmienił go Ferran Torres. Jeszcze gorzej zaprezentował się Joao Cancelo.
Choć to Barcelona dwukrotnie prowadziła na Santiago Bernabeu, to ostatecznie musiała uznać wyższość Realu. Podobnie jak w pierwszym meczu obu drużyn, bohaterem został Jude Bellingham.