Salah dalej szaleje! Wkręcał rywali niczym Messi, strzelił cztery gole i asystował, a Liverpool rozbił rywala [VIDEO]

YouTube
Liverpool wysoko wygrywał z Watford FC 5:0 w 31 kolejce Premier League. Mecz "The Reds" to w zasadzie spektakl jednego piłkarza - Mohameda Salaha.
Egipcjanin wpisał się na listę strzelców już w czwartej minucie. To, co zrobił z obrońcami rywali, porównuje się do tego, czego dokonał Messi w meczu z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów sprzed paru lat, kiedy kładł na murawie Jerome'a Boatenga.
Tuż przed przerwą Salah po raz drugi wpisał się na listę strzelców, tym razem pewnie wykorzystując dośrodkowanie Robertsona z bliskiej odległości. To był jego 34 gol w obecnym sezonie we wszystkich rozgrywkach dla Liverpoolu i Egipcjanin stał się tym samym piłkarzem, który zdobył najwięcej bramek w debiutanckim sezonie dla "The Reds" w historii.
Na początku drugiej połowy Salah zanotował również asystę przy bramce Firmino na 3:0.
Jakby tego było mało, to Egipcjanin w 77 minucie trafił po raz kolejny do siatki rywali, kompletując hat-tricka. Piłkarz "The Reds" znowu zabawił się z obrońcami Watfordu.
Osiem minut później natomiast dołożył czwartego gola, dobijając piłkę z bliska po strzale Ingsa.