Samobój Hummelsa! Co za klops weterana [WIDEO]

Mats Hummels popełnił poważny błąd w Lidze Mistrzów. Doświadczony zawodnik strzelił samobójczego gola w rywalizacji z Atletico Madryt.
W pierwszym ćwierćfinale "Los Colchoneros" wygrali 2:1. Podopieczni Edina Terzicia ruszyli jednak do odrabiania strat na własnym boisku.
Po pierwszej połowie rewanżu dortmundczycy prowadzili 2:0. Na listę strzelców wpisali się Julian Brandt oraz Ian Maatsen.
Wicemistrzowie Niemiec fatalnie rozpoczęli jednak drugą część spotkania. Już w 49. minucie Atletico doprowadziło do remisu w dwumeczu.
Antoine Griezmann dośrodkował z rzutu rożnego do Mario Hermoso, który oddał strzał głową. Hummels chciał zablokować piłkę, ale zrobił to w taki sposób, że ta wpadła do siatki.
W tym sezonie Hummels wystąpił w 34 spotkaniach Borussii. Zanotował w nich trzy gole.
Adam Kłos16 Apr · 22:14