Sceny po meczu Barcelony. Kibic padł na trybuny [WIDEO]

Sceny po meczu Barcelony. Kibic padł na trybuny [WIDEO]
Twitter Screen
Tuż po meczu Barcelony z PSG można było zaobserwować smutne obrazki. Jeden z kibiców położył się na stadionowych krzesełkach i nie chciał patrzeć na murawę.
We wtorek Barcelona zmierzyła się z PSG w meczu rewanżowym ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Pierwsza rywalizacja pomiędzy zespołami zakończyła się wynikiem 3:2 na korzyść "Blaugrany".
Dalsza część tekstu pod wideo
Scenariusz drugiego spotkania był zgoła inny. Francuska drużyna pokonała przeciwników 4:1 wygrywając w dwumeczu 6:4 i zameldowała się w półfinale Ligi Mistrzów.
Tuż po meczu na hiszpańskim Estadio Olimpico można było zaobserwować smutne sceny. Jedna z nich miała miejsce na trybunach w sektorze kibiców Barcelony.
Fan "Blaugrany" nie chciał patrzeć na piłkarzy będących na murawie. Po ostatnim gwizdku położył się na stadionowych krzesełkach i nakrył głowę flagą z klubowym herbem.
Smutne nastroje udzieliły się również piłkarzom Barcelony. Tuż po meczu Lamine Yamal rozpłakał się na ławce rezerwowych, o czym pisaliśmy TUTAJ.
W półfinale Ligi Mistrzów PSG zmierzy się z Borussią Dortmund. Pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami odbędzie się 30 kwietnia, natomiast rewanż zaplanowano na 7 maja.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki17 Apr · 17:06
Źródło: Twitter

Przeczytaj również