Szokująca klęska Fenerbahce, błysk Szymańskiego. Na niewiele się to jednak zdało [WIDEO]

Screen Viaplay
Sebastian Szymański zanotował kolejną asystę w barwach Fenerbahce. Reprezentant Polski miał duży wkład w trafienie w spotkaniu z Nordsjaelland. Jego zespół sensacyjnie został jednak zmiażdżony aż 1:6.
Po zaledwie 25. minutach czwartkowego spotkania w Lidze Konferencji Fenerbahce przegrywało z Nordsjaelland aż 0:2. Gole dla gospodarzy strzelili Hey oraz Svensson.
Goście zabrali się do odrabiania strat pod koniec pierwszej połowy. Właśnie wtedy błysnął Szymański, który piętą wyłożył piłkę do Batshuayia.
Po chwili mogło być już 2:2, bo Szymański trafił do siatki. Jego bramka została jednak anulowana przez VAR. Wideoweryfikcja wykazała, że "Szymek" bardzo wyraźnie pomógł sobie ręką.
W drugiej połowie doszło do sensacji. Gospodarze zmietli turecki zespół z boiska, nokautując ich aż 6:1. Szymański został na murawie do końcowego gwizdka.
Hubert Kowalczyk30 Nov 2023 · 22:12