Sebastian Szymański znów potwierdził znakomitą formę! Kolejny gol Polaka w Eredivisie [WIDEO]

Ostatnie dni są bardzo udane dla Sebastiana Szymańskiego. W ten weekend reprezentant Polski po raz kolejny pokazał się z dobrej strony w Eredivisie, otwierając wynik domowego spotkania z Utrechtem.
Feyenoord Rotterdam z tygodnia na tydzień jest coraz bliżej sięgnięcia po mistrzostwo Holandii. Spory wkład w zapowiadający się sukces ma z pewnością Sebastian Szymański.
Polski pomocnik trafił do klubu latem w ramach wypożyczenia z Dynama Moskwa. Szybko wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce i stał się jedną z najważniejszych postaci w drużynie.
W ostatnim czasie nasz reprezentant pokazywał się ze znakomitej strony. Najpierw wpisał się na listę strzelców w ligowym starciu z Cambuur, a potem zaliczył asystę w meczu Ligi Europy z Romą.
W niedzielę Feyenoord rywalizował na własnym boisku z Utrechtem. Szymański wyszedł w podstawowym składzie i to właśnie on otworzył wynik spotkania w 15. minucie.
Dobrą, choć nieco szczęśliwą akcję prawą stroną boiska przeprowadził Marcus Petersen. Norweg dograł piłkę przed bramkę Utrechtu, a Szymański był zupełnie niepilnowany w polu karnym.
Polak zdecydował się na natychmiastowy strzał. Piłka przeszła jeszcze po rękach interweniującego bramkarza, ale golkiper gości nie był w stanie zapobiec utracie bramki.
Ostatecznie Feyenoord wygrał całe spotkanie 3:1. Szymański opuścił boisko w przerwie. Gole dla gospodarzy strzelali jeszcze Gimenez i Jahanbakhsh, a Utrecht odpowiedział za sprawą Dosta.
Maciej Pietrasik23 Apr 2023 · 17:15