Sędzia trafiony w głowę przez zawodnika. Kuriozalna sytuacja po meczu Premier League [WIDEO]

Twitter Screen
Po zakończeniu spotkania pomiędzy Arsenalem a Burnley doszło do kuriozalnej sytuacji. Arbiter meczu, Michael Oliver, został trafiony piłką w głowę przez Jordana Beyera.
W sobotę Arsenal zmierzył się z Burnley w ramach 12. kolejki Premier League. Spotkanie było rozgrywane na londyńskim Emirates Stadium.
W pierwszej połowie meczu padła zaledwie jedna bramka. Jej autorem był Leandro Trossard, który zapewnił Arsenalowi prowadzenie.
Podczas drugiej odsłony było dużo ciekawiej. Najpierw Josh Brownhill strzelił gola i wyrównał rezultat meczu na 1:1.
Zaledwie trzy minuty później, Arsenal za sprawą Williama Saliby ponownie wyszedł na prowadzenie. Ostatnią bramkę w meczu zdobył Ołeksandr Zinczenko, który ustalił wynik rywalizacji na 3:1.
Chwilę po golu Ukraińca, Fabio Vieira brutalnie sfaulował Brownhilla i obejrzał czerwoną kartkę. "Kanonierzy" kończyli sobotnie spotkanie w dziesiątkę. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Tuż po ostatnim gwizdku doszło do kuriozalnej sytuacji. Głównym bohaterem zaskakującego zdarzenia był arbiter meczu, Michael Oliver.
Do wspomnianego incydentu doszło, gdy David Raya wykopywał piłkę spod bramki Arsenalu. Futbolówka wylądowała na głowie obrońcy Burnley, Jordana Beyera.
Niemiec odbił piłkę i trafił nią prosto w głowę Olivera. Po uchwyceniu wspomnianej sytuacji przez kamery, realizator natychmiastowo zmienił kadr ukazując Mikela Artetę, który cieszył się ze zwycięstwa.
Filip Węglicki13 Nov 2023 · 13:05
Źródło: Twitter