Sensacja na Santiago Bernabeu! Real Madryt stracił gola w pierwszej minucie [WIDEO]

Spotkanie Realu Madryt z Almerią rozpoczęło się w zaskakujący sposób. Przyjezdni już w pierwszej minucie objęli prowadzenie.
Dotychczas Almeria rozgrywała katastrofalny sezon. Zespół ten nie odniósł jeszcze ani jednego zwycięstwa w bieżących rozgrywkach, zamykając ligową tabelę.
Zupełnie inaczej radzi sobie Real Madryt. "Królewscy" aktywnie walczą o mistrzostwo Hiszpanii. Przed startem kolejki mieli na koncie o jeden punkt mniej od liderującej Girony.
Carlo Ancelotti nie miał zamiaru lekceważyć rywala. Włoch posłał w bój mocny skład, wystawiając m.in. Jude'a Bellinghama, Viniciusa, Rodrygo czy Fede Valverde,
Jude Bellingham Real Madryt
SOPA Images/SIPA / pressfocus
Już po 38 sekundach od rozpoczęcia meczu Kepa Arrizabalaga musiał wyciągać piłkę z siatki. Lucas Robertone zagrał do Largie Ramazaniego, który oddał skuteczny strzał prawą nogą.
Ramazani jest filarem ofensywy Almerii. W tym sezonie Belg zanotował już cztery bramki i cztery asysty w 23 występach.
Real Madryt finalnie wygrał z Almerią 3:2. Decydujący gol dla "Królewskich" padł w 99. minucie, co możecie zobaczyć TUTAJ.