Sensacja w meczu rywali Legii! Od 0:3 do 4:3, były piłkarz Pogoni rzucił na łopatki AZ Alkmaar [WIDEO]

Sensacja w meczu grupowych rywali Legii w Lidze Konferencji. Zrinjski Mostar wygrał u siebie z AZ Alkmaar 4:3. Zrobił to w niezwykłych okoicznościach.
Wydawało się, że mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. AZ prowadziło po niej 3:0. Gole dla półfinalistów poprzedniej edycji Ligi Konferencji strzelili Myron van Brederode, Sven Mijnans i Dani de Wit.
Na początku drugiej połowy w barwach gospodarzy pojawił się Zvonimir Kozulj. Były piłkarz Pogoni natychmiast dał sygnał do odrabiania strat - tuż po wejściu na boisko popisał się celnym uderzeniem z rzutu wolnego.
Kozulj miał też udział przy drugim golu dla Zrinjskiego. W 68. minucie zaliczył asystę przy trafieniu Josipa Corluki. Trzy minuty później był już remis. Do bramki trafił Aldin Hrvanović.
Gospodarze na tym się nie zatrzymali. Kropkę nad "i" postawił Kozulj, który strzelił zwycięskiego gola w 81. minucie.
W drugiej kolejce Bośniaków czeka wyprawa na wyjazdowy mecz z Aston Villą. AZ zagra u siebie z Legią.
Marcin Karbowski21 Sep 2023 · 20:41