Sensacja w Pucharze Anglii! Liverpool przegrał z drugoligowcem

charnstir/Shutterstock
Liverpool zupełnie niespodziewanie przegrał na własnym stadionie z Wolverhampton Wanderers 1:2 i pożegnał się z Pucharem Anglii.

Goście na prowadzenie wyszli już w pierwszej minucie meczu. Autorem bramki był Richard Stearman, który pokonał Lorisa Kariusa po uderzeniu głową.

Jeszcze przed przerwą drugoligowiec podwyższył prowadzenie. Drugiego gola dla Wolverhampton strzelił Andreas Weimann. Austriacki piłkarz znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem "The Reds", minął go i wpakował piłkę do pustej bramki.

Podopieczni Jurgena Kloppa zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. W 86 minucie na listę strzelców wpisał się Divock Origi.

Więcej bramek już nie zobaczyliśmy i sensacja stała się faktem. Liverpool przegrał na własnym stadionie z Wolverhampton i pożegnał się z Pucharem Anglii.