Sensacja w Pucharze Króla! Trzecioligowiec rozbił ekipę z La Liga [WIDEO]

Piłkarze Celty Vigo odpadli z Pucharu Króla. Ekipa z La Liga została sensacyjne pokonana przez UD Ibiza, czyli zespół, który na co dzień rywalizuje na trzecim poziomie rozgrywkowym.
Zdecydowany faworytem dzisiejszego starcia była drużyna z Vigo. Co prawda do starcia z UD Ibiza nie przystąpiła w najmocniejszym składzie, jednak w niczym to nie usprawiedliwia jej fatalnej postawy na Estadio Municipal de Can Misses.
Drugoligowcy z Ibizy nie dali żadnych szans rywalom. Już do przerwy prowadzili 3:0. Najpierw na listę strzelców wpisał się Sergio Castel. Ten sam zawodnik po kwadransie po raz drugi trafił do siatki.
Kolejny cios przyjezdnym zadał Javi Perez, który wykorzystał podanie od Davo. W 61. minucie było już 4:0 za sprawą trafienia Moliny.
Celta ocknęła się z letargu dopiero na kwadrans przed końcem. Mina i Holsgrove starali się poderwać zespół do walki, ale na nic się to zdało. Ten pierwszy mógł nawet zdobyć kontaktowego gola, jednak w 90. minucie zmarnował rzut karny.
Odpowiedź graczy z Ibizy była natychmiastowa. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Rodado. Tym samym piłkarze UD Ibiza wygrali 5:2 i awansowali do kolejnej rundy rozgrywek.
Daniel Makarewicz05 Jan 2021 · 19:45