Sensacyjna porażka Chelsea w Pucharze Ligi! Drużyna z Championship o krok od finału! [WIDEO]

Źródło: Twitter
Spora sensacja w Pucharze Ligi Angielskiej. Chelsea uległa Middlesbrough 0:1 i to ekipa z Championship przybliżyła się do gry w finale.
Pierwszą groźną akcję przeprowadzili piłkarze Chelsea. Jonny Howson sprezentował piłkę Cole'owi Palmerowi, jednak futbolówka znalazła się na lewej nodze Anglika, jednak strzał z dystansu poszybował daleko od bramki.
W 37. minucie niespodziewanie na prowadzenie wyszli rywale. Levi Colwill nie był w stanie dotrzymać kroku Isaiahowi Jonesowi, który wystartował do dalekiego podania i płasko dośrodkował w pole karne. Hayden Hackney nie miał problemu z wykończeniem akcji z kilku metrów.
Palmer zmarnował jeszcze jedną okazję pod koniec pierwszej odsłony. Tom Glover nie utrzymał piłki po obronieniu strzału Enzo Fernandeza, jednak strzał Anglika po raz kolejny był bardzo niecelny.
Na początku drugiej połowy obraz gry niewiele się zmienił. Piłkarze Chelsea próbowali doprowadzić do wyrównującego trafienia, zaś zawodnicy "Boro" dzielnie bronili się przed atakami rywali.
Dopiero w 69. minucie Daniel Barlaser stworzył kolejną okazję dla ekipy gospodarzy. Jego strzał po podaniu Haydena Hackneya przeleciał tuż nad poprzeczką.
Sensacyjna przegrana Chelsea tonuje nastroje na Stamford Bridge po ostatniej serii zwycięstw "The Blues". Podopieczni Mauricio Pochettino muszą dać z siebie wszystko w zaplanowanym na 23 stycznia rewanżu.
Michał Boncler09 Jan · 22:55