Sensacyjne wieści ws. Xaviego! Możliwy niespodziewany zwrot akcji

Sensacyjne wieści ws. Xaviego! Możliwy niespodziewany zwrot akcji
John Spencer / pressfocus
Xavi w styczniu zapowiedział odejście z FC Barcelony po zakończeniu obecnego sezonu. Według Gerarda Romero w sprawie może dojść jednak do sensacyjnego zwrotu akcji.
Wiele wskazuje na to, że "Blaugrana" zakończy bieżącą kampanię bez żadnego trofeum. We wtorek odpadła z Ligi Mistrzów, przegrywając 1:4 z Paris Saint-Germain.
Dalsza część tekstu pod wideo
Według hiszpańskich mediów w przyszłym tygodniu ma wyjaśnić się, kto poprowadzi drużynę w przyszłym sezonie. Już w styczniu rezygnację ze stanowiska po sezonie zapowiedział Xavi.
Według medialnych doniesień głównym faworytem do pracy z drużyną stał się Rafael Marquez. Obecnie Meksykanin odpowiada za wyniki klubowych rezerw.
Jak donosi Gerard Romero, w sprawie może dojść do wielkiego zwrotu akcji. Dziennikarz przekazał nowe informacje tuż przed El Clasico.
Według Hiszpana nie można wykluczyć tego, że Xavi zmieni decyzję i zostanie w klubie na przyszły sezon. Ostateczna deklaracja ma paść w przyszłym tygodniu.
44-latek przez wiele sezonów grał w ekipie "Blaugrany" jako piłkarz. Trenerem zespołu został w listopadzie 2021 roku, zastępując Ronalda Koemana.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik21 Apr · 20:41
Źródło: Gerard Romero

Przeczytaj również